אסלות תלויות

מבחר אסלות תלויות

אסלות תלויות

להכניס את הסטייל גם לחדר השירותים

בעידן המודרני, חלה מהפכה בכל הנוגע לדגש העיצובי על כלל חללי הבית. חסל סדר ארונות אפלים ובוידעמים טחובים, חסל סדר חדרים שהשימוש שלהם הוא אך ורק פונקציונאלי. היום מבינים שיש צורך לעצב את כל החדרים והחללים בבית ברמה הגבוהה ביותר, שכן הבית הוא גם המקום שבו אתם חיים ורוצים להרגיש בנוח, וגם הפנים שלכם אל מול המבקרים בביתכם. זו אחת הסיבות למהפכה שחלה בשנים האחרונות בעיצוב חדרי האמבטיה, שעד לאחרונה נחשבו לחצר האחורית של הבית. 

קחו לדוגמה את הנושא של אסלות תלויות. על אף שהיה קשה לדמיין לפני כמה שנים שאסלה תהפוך לאלמנט עיצובי מרכזי בחדר השירותים או האמבטיה, הרי שהיום זה לא המצב. חנויות הקרמיקה המתמחות יספקו לכם מגוון עצום של אסלות תלויות בשלל עיצובים ותקציבים, כאלה שיעצבו בצורה אחרת לחלוטין את כל החלל. כמובן שצריך לשים גם גדש גדול על איכות האסלה, אך דגש גדול לא פחות ניתן היום גם לאלמנט העיצובי, שהחשיבות שלו הולכת ומתבררת.

מחפשים פתרונות איכותיים לשלב בחדר השירותים שלכם? מעוניינים באסלה תלויה איכותית וגם יפה? קדם קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של כלים סניטריים, ביניהם אסלות תלויות ברמה גבוהה. לסקירת המוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה נוסף בטלפון, צרו אתנו קשר במספר
03-6871442

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן