ארונות אמבטיה גדולים

ארונות אמבטיה נועדו לספק שטח אחסון לפריטים שונים ולשמור את חדר האמבטיה מסודר ומאורגן. בחברת קדם קרמיקה מציעים לכם ארונות אמבטיה בכל קנה מידה, מארונות קטנים ועד ארונות אמבטיה גדולים במיוחד. מבחר זה של מידות יאפשר לכל אחד למצוא ארון אמבטיה במידות מתאימות לשטח נתון ולצורכי האחסון שלו.

ארון מתאים לשטח נתון

השיקול הראשון בבחירת גודל של ארונות לאמבטיה הינו השטח הנתון עבורם. לשם כך יש למדוד את השטח בו יותקן הארון ולבחור בפריט מתאים מבחינת גובה ואורך. כמו כן יש לשים לב גם לעומק הארון והיותו משתלב בסביבתו ולא מפריע למעבר. כמובן שלחדרי אמבטיה מרווחים ניתן לבחור בארונות אמבטיה גדולים ועמוקים בעוד שלחדרים קטנים וצפופים יש לבחור בארונות קטנים יותר במידותיהם.

ארון מתאים לצורכי אחסון

מלבד התאמה לשטח נתון, מידות ארון לאמבטיה מושפעות מצרכי אחסון נדרשים. כמו כן סוג פריטי האחסון ישפיע על בחירת חלוקה פנימית של הארון, מדפים ומגרות. בין היתר ארון אמבטיה יכול לשמש לצרכים הבאים:

מוצרי טואלטיקה- בארון אמבטיה מאחסנים מוצרי טואלטיקה שונים לרבות מגבונים לחים, נייר טואלט, תחבושות היגייניות, חיתולים, צמר גפן וכו'.

מוצרי רחצה- באמבטיה אנו מאחסנים גם מוצרי רחצה כמו סבונים, שמפו, מרכך, מגבות, מברשות שיער, ספוגים, מכונת וסכיני גילוח, מברשות ומשחות שיניים, חוט דנטאלי, מי פה ועוד.
קוסמטיקה- גם מוצרי קוסמטיקה מאוחסנים לא אחת בארון אמבטיה לרבות קרם גוף, מי פנים, קרם לחות, מסכות פנים ועוד.

תרופות- מכיוון שמדובר בחדר קריר ומוצל מקובל גם לאחסן בו תרופות וציוד עזרה ראשונה, כמו משככי כאבים, פלסטרים, חומרי חיטוי, תחבושות, מודד חום ועוד.
חומרי ניקיון- ארון אמבטיה גם יכול לשמש למוצרי ניקיון שונים כמו חומרים לניקוי כיורים, אסלות, רצפות, חלונות, הסרת אבנית, מטליות, סמרטוטי רצפה וכדומה.

משתמשים בארון- בחירה בין ארונות אמבטיה גדולים או קטנים מושפעת גם ממאפייני ומספר המשתמשים בו. כך למשל יש הבדל בתכולת ארון בחדר אמבטיה להורים, ילדים ואורחים. כמו כן נפח האחסון משתנה לפי מספר משתמשים בחדר בין אם אדם בודד, זוג או משפחה שלמה.

הזמנת ארון אמבטיה

להזמנת ארון אמבטיה בכל מידה רצויה גדול או קטן, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב, או צרו קשר עם קדם קרמיקה בטלפון 03-6871442 או במייל a6871442@bezeqint.net.

לקוח – הוא בן משפחה. כך הוא המוטו של קדם קרמיקה ולאורו פועל בית העסק. כחלק ממשפחת קדם קרמיקה, המחירים והיחס מהם תיהנו כלקוחותינו יהיו הגונים ומקובלים, שכן שביעות רצונכם היא שעומדת לנגד עינינו וחרוטה על דגלנו המקצועי. נשמח לעמוד לשירותכם,

משפחת קדם קרמיקה

צרו קשר

  • 03-6871442
  • a6871442@bezeqint.net
  • כתובת : לה גרדיה 5 תל אביב

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן