חיפוי קרמיקה למקלחת

מבקשים להחליף חיפוי קרמיקה למקלחת? עוברים לדירה חדשה ורוצים לבחור עבורה חיפוי קרמיקה לאמבטיה? כדאי לכם להגיע לאולם התצוגה של קדם קרמיקה בתל אביב. מדובר בחברה וותיקה שפועלת עשרות שנים בשוק, המספקת מגוון איכותי ועכשווי של חיפויים מקרמיקה לחדר האמבטיה, מבית יצרנים מובילים בשוק ועבור מחירים הוגנים. בנוסף בחברה מציעים לכם פתרונות ריצוף מתקדמים, ומקלחונים וארונות אמבטיה מעוצבים. כל זאת מוענק עם שירות אישי ואכפתי לכל לקוח ועם הליכי תכנון ובנייה מקיפים ומשולבים עם תוכניות בנייה מול מעצב פנים, אדריכל ואו קבלן.

 

למה דווקא קרמיקה?

מרבית האנשים בוחרים בחיפוי קרמיקה למקלחת בגין סיבות מוצדקות ונכונות. ראשית, חדר אמבטיה הינו מתחם קטן, סגור ורטוב, עם אחוזים גבוהים של לחות ואדים, שנדרש להתמודד באופן שוטף עם מים זורמים וטמפרטורות משתנות. החיפוי לחדר אמבטיה נדרש להתמודד עם תנאים קיצוניים אלו. אחד החומרים הטובים, העמידים, האטומים והאיכותיים ביותר לחיפוי קירות, שיכול להתמודד מול התנאים שמציב חדר המלקחת, הינו ללא ספק קרמיקה שמוצעת על ידינו עם מבחר עכשווי ואיכותי של סוגי אריחים.

 

בחירה נכונה של חיפוי קרמיקה לחדר אמבטיה

חשוב לדעת כי בחירת קרמיקה לחדר אמבטיה אינה עניין של מה בכך והיא נדרשת להתחשב בפרמטרים שונים. למען מטרה זו עומד לרשותכם הצוות המקצועי של חברתנו הזמין לסייע בבחירה נכונה של אריחים. בין היתר, בעת בחירת חיפוי קרמיקה לחדר מקלחת יש להתחשב בפרמטרים הבאים:

  • אחידות- במרבית המקרים מומלץ לבחור אריחים זהים או דומים בגוונם ובטקסטורה שלהם לרצפת וקירות חדר האמבטיה, מאותו סוג ועם גוון זהה או מעט יותר בהיר.
  • שבירת אחידות- במקרים בהם רוצים ליצור עניין בחדר לעיתים כדאי לשבור את אחידותו עם שילוב שני סוגי או גווני אריחים, או על ידיי שיבוץ של אריחי קרמיקה מיוחדים כדוגמת אריחי וינטאג'.
  • סידור אריחים- עניין בקירות חדר אמבטיה ניתן גם ליצור על ידי סידור ייחודי של אריחי הקרמיקה בצורות ואו כיוונים שונים.

 

הזמנת חיפוי קרמיקה למקלחת

להזמנת חיפוי קרמיקה למקלחת, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב, או צרו קשר עם קדם קרמיקה בטלפון 03-6871442 או במייל

a6871442@bezeqint.net.לקוח – הוא בן משפחה. כך הוא המוטו של קדם קרמיקה ולאורו פועל בית העסק. כחלק ממשפחת קדם קרמיקה, המחירים והיחס מהם תיהנו כלקוחותינו יהיו הגונים ומקובלים, שכן שביעות רצונכם היא שעומדת לנגד עינינו וחרוטה על דגלנו המקצועי. נשמח לעמוד לשירותכם,

משפחת קדם קרמיקה

צרו קשר

  • 03-6871442
  • a6871442@bezeqint.net
  • כתובת : לה גרדיה 5 תל אביב

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן