אריחי וינטג'

מבחר אריחי וינטג'

אריחי וינטג'

מעוצב, לא רק שימושי

הבחירה בשימוש באריחי קרמיקה לחיפוי של חללים פנימיים וחיצוניים הגיעה קודם כל מצורך פונקציונאלי. אריחי קרמיקה הם עמידים מאוד, לא ניזוקים לרוב מסביבה משתנה כמו שינויי טמפרטורה ולחות, ויכולים להיות מיוצרים בשלל סוגים. ניתן למצוא אריחים עם חיכוך גבוה יותר או פחות, כאלה המתאימים לחיפוי בחללים פנימיים ושל משטחים חיצוניים, אריחים לחיפוי אמבטיות ומשרדים. עם ההתפתחות ביכולות הייצור, החלו יצרני הקרמיקה לשים דגש לא רק על האספקט הפונקציונאלי של אריחי הקרמיקה, אלא גם על הצד העיצובי שלהם.

העיצוב של אריחי קרמיקה מאפשר להכניס יוקרה וסטייל, בחללים שבעבר הם כמעט לא נכחו בהם. לדוגמה, ניתן לקחת אריחי וינטג' למשל, וליצור אמירה עיצובית של ממש בכל חלל שהוא, אפילו בחדר האמבטיה. כמובן שיש צורך שאריחי הקרמיקה יהיו באיכות מעולה כדי שיעמדו במשימה הנדרשת מהם בהתאם לחלל, אבל האפשרות להשתמש בהם גם לעיצוב היא לא פחות ממלהיבה, ופותחת הרבה אפשרויות חדשות בכל הנוגע לחיפוי וריצוף משטחים.

מעוניינים בפתרונות חיפוי מאיכות גבוהה, בשילוב עם סטייל ונראות מרהיבה? קדם קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של אריחים בשלל של עיצובים. לסקירת המוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה נוסף בטלפון, צרו אתנו קשר במספר 03-6871442

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן