ברזים למטבח

מבחר ברזים למטבח

ברזים למטבח

"להקפיץ" את מראה המטבח

אחד הפריטים החשובים בעיצוב מטבח מחדש, במסגרת שיפוץ או בנייה מאפס, הם הברזים שאותם בוחרים להתקין במטבח. יש כל כך הרבה אופציות, כל כך הרבה עיצובים, שלעיתים קשה לבחור את המוצר המתאים עבורכם ועבור המטבח שלכם. 

לדוגמה, בבחירת ברזים למטבח עליכם לשקול אם אתם רוצים ברז נשלף או לא. היתרון הברור שלו הוא שניתן לנקות איתו יותר בקלות את הכיור, סביבתו, וכן כלים גדולים. החיסרון הוא שמדובר במנגנון מועד לתקלות. שיקול נוספת הוא צורת השליטה במים. יהיו שיעדיפו (וזה גם שיקול עיצובי) ברזים נפרדים לחם ולקר, כמו בשיטה הישנה, בעוד שאחרים יעדיפו ידית על ציר, מודרנית ונוחה. עוד אספקט שצריך לשקול הוא גובה הברז, שתלוי הן בסביבה הצמודה שלו והן בצרכים שלכם. 

זו הסיבה שמומלץ להבין מה ם המאפיינים הפרקטיים שאתם רוצים מהברז, ואיתם לפנות לחנות מתמחה שתדע להתאים לכם את הברז האידיאלי, באיכות הגבוהה ביותר, בעיצוב המתאים למטבח בכללותו, ובתקציב המתאים לכיס שלכם. 

משפצים את המטבח או בונים אולי בית חדש? זקוקים לפתרונות מאיכות גבוהה, המביאים אתם גם סטייל ויופי נהדר? קדם קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של כלים סניטריים, ביניהם ברזים המתאימים למטבחים. לסקירת המוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה נוסף בטלפון, צרו אתנו קשר במספר 03-6871442

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן