בריקים

מבחר בריקים

בריקים

שילוב של בריקים ליצירת מראה מרהיב

אחד הטרנדים החזקים ביותר בעולם השיפוצים ועיצוב הבתים בשנים האחרונות, הוא השימוש בלבנים לצורך חיפוי של משטחים. לבנים, או בריקים בעגה המקצועית, משמשות בדרך כלל לחיפוי של קירות, וזאת הן בשל התכונות המבניות העמידות שלהן, והן בשל האפשרות לקבל אותן בשלל עיצובים יוקרתיים ומיוחדים. אנשים רבים העושים שיפוץ נרחב בבית בוחרים להשתמש בבריקים לחיפוי של קירות בבית, כאשר לעיתים הם בוחרים לחפות מקטע קיר מסוים, ולעיתים קיר או חדר שלמים.

בריקים מאפשרים להכניס עיצוב שונה מהרגיל לחלל מסוים, ויכולים להתכתב היטב עם אלמנטים עיצוביים אחרים בבית. בנוסף, ניתן להשתמש בבריקים לחיפוי קירות חיצוניים, כך שאם אתם לא אוהבים שכל הבית שלכם מצופה טיח, או לחלופין רוצים לשבור את העיצוב האחיד של האבן או הקרמיקה, תוכלו להשתמש בבריקים. עם זאת, חשוב להדגיש שהקנייה של בריקים מספק מומחה ומומלץ היא חשובה ביותר. בריקים יכולים לבוא באיכויות שונות, והעמידות שלהם תלויה המון ביצרן שיספק לכם אותם, כך שלא מומלץ להתפשר רק בגלל המחיר.

מחפשים דרך מסוגננת לחיפוי חלק מקירות הבית? איכות גבוהה ומראה מרהיב הם פרמטרים שחשובים לכם? קדם קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות חיפוי, אותם תוכלו לשלב בבית שלכם. לסקירת המוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה נוסף בטלפון, צרו אתנו קשר במספר
03-6871442

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן