חיפויים

מבחר חיפויי קיר

חיפויים

חיפויים – הפתרון המושלם לקיר שלכם

בין אם להגנה על קירות פנים הבית שלנו או אולי כדי להגן על קירות החוץ, חיפויים הם פתרון מצוין, אותו תוכלו למצוא כיום במגוון רחב מאד של עיצובים. פעמים רבות בוחרים בחיפויים כדי לשוות לאותו חלל מראה מושקע יותר, ובמקרים אחרים מדובר בפתרון פונקציונאלי בלבד. כך או כך, תודות לעיצובים המרשימים ולאיכות הגבוהה של החיפויים, יכול כל אחד למצוא בדיוק מה שנכון ומתאים לו, ובעיקר לבית שלו.

כאשר מחפשים חיפויים כדאי לתת דגש לפרמטרים הבאים: ראשית יש לבחון את חומר הגלם ממנו עשויים החיפויים. אם החיפויים נועדו לכסות את הקירות החיצוניים, עליהם להיות עמידים לתנאי מזג אוויר שונים, כמו גשם, רוחות וגם שמש ישירה. אם הם נועדו לכסות את קירותיו הפנימיים של המבנה, חשוב שהם ישתלבו, עיצובית, לצד האלמנטים הקישוטיים האחרים. החיפויים לקיר יכולים לקחת חלק חשוב ומרכזי מאד בסטייל הקיים ובחירה נכונה שלהם יכולה לעשות את כל ההבדל בין בית מסוגנן לכזה שפחות. למתלבטים כדאי להשוות בין כמה סגנונות שונים, בין כמה אפשרויות, ורק לאחר מכן לבחור את מה שמתאים. 

משפצים או בונים בית חדש ומחפשים חיפויים מתאימים? קדם קרמיקה היא המקום הנכון לפנות אליו. בחנות תמצאו סוגים שונים של חיפויים, אותם תוכלו לשלב בחלקו הפנימי או החיצוני של המבנה. לסקירת כלל החיפויים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 03-6871442

 

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן