כיור שולחני

בחירת כיור שולחני לאמבטיה

חברת קדם קרמיקה משווקת מגון סוגים ודגמים של כיור שולחני לאמבטיה, המכונים גם כיורים מונחים. שלא כמו כיורים רגילים, כיורים אלו אינם שקועים בתוך משטח הכיור אלא מונחים מעליו כך שכל צורתם גלויה לעין. גישת עיצוב זו מעניקה לחדר האמבטיה אלמנט עיצוב ייחודי ובולט עם אווירה מרשימה וייחודית. יחד עם זאת, בכדי לבחור נכון כיור שולחני יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים מהותיים. לרשותכם עומד צוות החברה הזמין לסייע בבחירה נכונה של כיור לחדר האמבטיה.

 

פרמטרים לבחירת כיור שולחני

בעת בחירת כיור שולחני לחדר האמבטיה שלכם ישנם מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון, לרבות:

  • סגנון עיצוב – יש לבחור בדגם כיור מונח שמתאים לסגנון עיצוב חדר האמבטיה מבחינת חזותו צורתו, גווניו וסגנונו. כך למשל, יש הבדל בצורת כיור הנבחר עבור אמבטיה בעיצוב מודרני, קלאסי, כפרי או יוקרתי. 
  • צבע הכיור – צבע כיור מוכתב מגוונים השולטים בחדר האמבטיה, בקירות, ריצוף וארונות והתאמתו אליהם. הגוון הנבחר יכול להיות צבע זהה או דומה באותם גוונים או בגוונים מעט יותר כהים או בהירים, או כצבע משלים. 
  • מידות וצורה – בשוק תמצאו כיורים שולחניים בשלל מידות וצורות – עגולים, מרובעים, מלבנים, עמוקים שטוחים ואף א-סימטריים. המידות וצורת הכיור נקבעים לפי שיקולים פרקטים ואסטטיים. מבחינה פרקטית יש לבחון את ייעודו של הכיור בין אם רק לשטיפת ידיים או פנים ובין אם הוא ישמש גם למשימות נוספות כמו ניקוי בגדים. צורכי שימוש אלו יקבעו גם את צורת הכיור, כאשר כיור שנועד רק לשטיפת ידיים ופנים מרחיב את קשת האפשרויות של צורתו. 
  • גובה משטח – יש לבחור כיור גם לפי נתוני המשטח עליו הוא יוצב, גובהו וגודלו, כך שיתקבל כיור יעיל ונוח לשימוש, שאינו גבוה או נמוך מידי, המותקן ביציבות ובטחה על גבי המשטח הייעודי לו. 
  • מחיר – כיורי שולחן נבדלים אחד מהשני גם מבחינת מחירים, לכן יש הגדיר מראש מסגרת תקציב לקנייה זו ולחפש אחר כיורים מתאימים להגדרות אלו.
 

הזמנת כיור שולחני

להזמנת כיור שולחני לאמבטיה, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב, או צרו קשר עם קדם קרמיקה בטלפון 03-6871442 או במייל a6871442@bezeqint.net.

לקוח – הוא בן משפחה. כך הוא המוטו של קדם קרמיקה ולאורו פועל בית העסק. כחלק ממשפחת קדם קרמיקה, המחירים והיחס מהם תיהנו כלקוחותינו יהיו הגונים ומקובלים, שכן שביעות רצונכם היא שעומדת לנגד עינינו וחרוטה על דגלנו המקצועי. נשמח לעמוד לשירותכם,

משפחת קדם קרמיקה

צרו קשר

  • 03-6871442
  • a6871442@bezeqint.net
  • כתובת : לה גרדיה 5 תל אביב

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן