מקלחונים

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים

מקלחונים – בדיוק כמו שאתם צריכים!

חדרי הרחצה הם בין החדרים החשובים בכל בית, ובניגוד לעבר אז שירתו אותנו בעיקר האמבטיות, כיום, מעדיפים רבים, בין אם במסגרת בניית בית חדש ובין אם כחלק מהשיפוץ, לשלב מקלחון. ניתן למצוא כיום מקלחונים במידות שונות וגם בעיצובים שונים וכדי לאתר מה שמתאים חשוב להגדיר את הצרכים וגם לפנות אל המומחים. 

רגע לפני שמזמינים מקלחון, מומלץ מאד לבדוק את אותו שטח, שבו רוצים למקם אותו. אפשר להשיג מקלחונים במידות סטנדרטיות וגם במידות מיוחדות. כך או כך, יש לוודא שרצפת המקלחון הנבחר נמוכה משאר הריצוף שבחדר הרחצה כדי למנוע זליגה של מים החוצה. באשר לגובה המקלחון עצמו, חשוב להתייחס לגובה התקרה כדי לאפשר התאמה מלאה. זה יכול להיות, למשל, מקלחון בגובה של בין 180 ס"מ ל-185 ס"מ, או מקלחון מיוחד בגובה של 2 מטרים, לדוגמא.

באשר לעיצוב ולצורת המקלחון, גם כאן האפשרויות הן רבות. זה יכול להיות מקלחון פינתי, שמתאים בעיקר לחדרי רחצה קטנים, מקלחון חזית שהדלת שלו נעה פנימה או החוצה, מקלחות הזזה או מקלחון עם דלת כנף.

משפצים או בונים אולי בית? זקוקים גם למקלחונים חדשים? קדם קרמיקה היא המקום הנכון לפנות אליו. בחנות בה תמצאו סוגים שונים של מקלחונים, המשלבים בין פונקציונאליות לסטייל. לסקירת כלל המקלחונים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 03-6871442

צרו קשר

  • 03-6871442
  • a6871442@bezeqint.net
  • כתובת : לה גרדיה 5 תל אביב

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן