ריצוף חוץ

מבחר פתרונות לחוץ

ריצוף חוץ

חיפוי משטחים חיצוניים

שטחים של בית או דירה שנמצאים בחוץ, כמו לדוגמה מרפסת, חצר או אפילו החזיתות החיצוניות של הבית, יכולים להיות מעוצבים בשלל דרכים. השיקול העיקרי כאן הוא השימוש במשטח, וכן החשיבה העיצובית שמאחורי החיפוי שלו. לדוגמה, יהיו כאלה שיעדיפו לצפות קירות חיצוניים בטיח, בעוד שאחרים יעדיפו ריצוף מאבן ואולי אפילו עם שילוב של אריחי קרמיקה. גם רצפה של חצר יכולה להישאר עם אדמה (לדוגמה לצורך גינון), או שאפשר לרצף אותה כדי ליצור הרחבה לשטח של הבית עצמו.

אם בחרתם לרצף משטח חיצוני, חשוב שתדעו שאריחי ריצוף חוץ הם שונים מאריחי ריצוף פנים. הדרישות מאריחים כאלה, מבחינת התנאים שבהם הם צריכים לעמוד ומבחינת החיכוך שלהם, שונות מהותית מאלה שנמצאים בחללים פנימיים, מפני שהסביבה כאן שונה לחלוטין. חשוב לקנות אריחים לריצוף חוץ מחנות מתמחה, כזו שמכירה היטב את הצרכים, ושתוכל לספק לכם מגוון של אריחים בטווח רחב של מחירים, כדי שתוכלו לבחור בדיוק את האריחים שמתאים לבית שלכם.

בונים בית חדש או משפצים קיים? רוצים לשלב פתרונות ריצוף לחלקו החיצוני ומחפשים כאלה, המשלבים בין איכות לסטייל? קדם קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של חיפויים וריצוף חוץ במחירים הוגנים ובמבחר של סגנונות עיצוביים. לסקירת המוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה נוסף בטלפון, צרו אתנו קשר במספר 03-6871442

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן