ריצוף למקלחון

אפשרויות שונות של ריצוף למקלחון

בהגיעכם לקדם קרמיקה לקניית מקלחון, ידאגו לספק לכם מענה שלם לכל צרכי המוצר לרבות בחירה נכונה של ריצוף עבורו. למען מטרה זו עומד לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה שיסייע בבחירת ריצוף העונה לשיקולים פרקטיים, אסטטיים וכלכליים. זאת לצד כל מוצר נוסף הנדרש לחדר הרחצה, החל מכלים סניטרים ועד לארונות.

 

עם מה מרצפים מקלחון?

עבור ריצוף למקלחון יש כיום שתי אפשרויות עיקריות לבחירה, של אגנית או של ריצוף אריחים עם שיפוע:

  • אגנית–  התקנה של מתקן ייעודי עבור ריצוף מקלחת הפועל בדומה לכיור ומונע גלישת מים לחדר. יחד עם זאת, אגנית מקטינה את שטח המקלחון ולא מאפשרת לגרוף מים מהחדר עצמו. מדובר בפתרון ריצוף זול וככזה הוא המתאים לדירות שכורות.
  • אריחים עם שיפוע– סוג נוסף ומועדף של ריצוף למקלחון הינו אריחי קרמיקה אטומים למים ועמידים, אותם יש להתקין עם שיפוע המאפשר ניקוז של מי המקלחת.

 

יתרונות של ריצוף קרמיקה

ריצוף של אריחי קרמיקה למקלחון מועדף על ידי רבים ממספר סיבות מרכזיות. קודם כל ריצוף זה יכול להמשיך את ריצוף החדר וחיפוי קירותיו וכך להעניק לחדר מראה אחיד ואסטטי. כמו כן אריחי קרמיקה מספקים מענה פרקטי למתחם הרטוב, שבהתקנה מקצועית נכונה מונע חדירה של מים, רטיבות ולחות לרצפה ולקירות החדר ומאפשר ניקוז יעיל של מי המקלחת לפתח הביוב שברצפה. חשוב לבחור בריצוף בטיחותי שאינו מחליק.

 

איך לבחור ריצוף למקלחון

בימינו ריצוף למקלחון מוצע בשלל צורות, חומרים, צבעים, מרקמים וסגנונות מהם יש לבחור פריטים שמתאימים לסגנון עיצוב החדר והאווירה המבוקשת בו. כך למשל, תוכלו להזמין מאתנו ריצוף קרמיקה דמוי פרקט למקלחת, ייעודי לסביבה רטובה, שמעניק לחדר חזות חמימה וביתית ומשתלב נפלא בחדר רחצה בסגנון כפרי. כמו כן ניתן לבחור בריצוף דמוי בטון או שיש מגרניט פורצלן, אריחים עם צורות גיאומטריות של מעוינים ומשולשים, אריחים עם הדפסות אתניות, אריחים מצוירים ועוד.

 

בנוסף לכך, בבחירת ריצוף למקלחון יש קודם כל לבחור בריצוף שיתאים לחדר וישתלב בו כאלמנט אחיד או משלים. אלמנט אחיד לרוב יתבטא בבחירה של ריצוף זהה לזה של החדר המעניק לו חזות הרמונית. מנגד, בחירה באלמנט משלים תתבטא בבחירת ריצוף שונה מזה של החדר המעניק למרחב עוד עניין ותחכום. בנוסף ניתן לבחור בריצוף דומה לזה של החדר, השונה ממנו מעט בגוון, מידת הכהות, גודל אריחים וכדומה.

 

הזמנת ריצוף למקלחון 

להזמנת ריצוף למקלחון בהתאמה אישית ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות שלנו ברחוב לה גרדיה בתל אביב או צרו קשר עם קדם קרמיקה בטלפון 03-6871442.

לקוח – הוא בן משפחה. כך הוא המוטו של קדם קרמיקה ולאורו פועל בית העסק. כחלק ממשפחת קדם קרמיקה, המחירים והיחס מהם תיהנו כלקוחותינו יהיו הגונים ומקובלים, שכן שביעות רצונכם היא שעומדת לנגד עינינו וחרוטה על דגלנו המקצועי. נשמח לעמוד לשירותכם,

משפחת קדם קרמיקה

צרו קשר

  • 03-6871442
  • a6871442@bezeqint.net
  • כתובת : לה גרדיה 5 תל אביב

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן