ריצוף פנים

מבחר סוגי ריצוף

ריצוף פנים

סוגי רצפות וריצופים

אחד השלבים הקריטיים במהלך שיפוץ נרחב, בין אם זה שיפוץ של חדר ובין אם של בית שלם עם חצר, הוא שלב הריצוף. החיפוי של הרצפה (ולעיתים גם הקירות) בקרמיקה, טיח או עץ הוא שלב חשוב מאוד מכל הבחינות, החל בזו העיצובית וכלה בפרקטיקה של השימוש בחדר. לדוגמה, כאשר באים לרצף חדר אמבטיה, לא מומלץ בכלל (או לא ניתן) להשתמש בפרקט עץ, אלא יש להשתמש בקרמיקה לצורך ריצוף של חדרי אמבטיה. רק חומר קרמי יכול להתמודד עם הלחות, שינויי הטמפרטורה וזרמי המים שמאפיינים חדר אמבטיה. 

בנוסף, חשוב להבין שיש הבדל בין ריצוף בסביבה החיצונית של הבית, כמו החזיתות החיצוניות וריצוף למרפסת, ובין ריצוף פנים של החללים הפנימיים של הבית. סוגי המרצפות הם שונים, רמות החיכוך שונות, והעיצוב כמובן יהיה לרוב שונה. מומלץ להתייעץ עם מומחי קרמיקה ועיצוב בכל הנוגע לריצוף חלקים שונים של הבית שלכם, על מנת לוודא שאתם מתאימים לחלל הנכון את החומר הנכון, ושיהיה מהאיכות הגבוהה ביותר.

משפצים או בונים בית חדש ומחפשים פתרונות ריצוף פנים ברמה גבוהה? קדם קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות ריצוף, וגם חיפויים, כלים סניטריים, ארונות אמבטיה וגם מקלחונים, בדגש על איכות שאין שנייה לה. לסקירת המוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה נוסף בטלפון, צרו אתנו קשר במספר 03-6871442

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן