ריצוף פרקט

מבחר ריצופי פרקט

ריצוף דמוי פרקט

להיות עם ולהרגיש בלי

כל מי שהיה לו אי פעם ריצוף פרקט מעץ בבית, יודע שעל התענוג מכך שיש לך רצפה כה יפה, צריך לשלם לא מעט. לא מדובר על המחיר בכסף, שגם הוא לא נמוך, אלא על התחזוקה של רצפה כזו, ועל ההתאמה שלה לאזורים ספציפיים מאוד בבית. הרגישות של העץ לטמפרטורות, לרטיבות וכדומה, לא מאפשרת לשטוף אותו במים כמו שאנחנו רגילים, והופכת אותו גם לכזה שפחות מתאים לסביבה קיצונית כמו חדר אמבטיה או אפילו מטבח. 

זו הסיבה שעם השנים פותח ריצוף קרמיקה, הדומה בעיצובו לפרקט אך לא מצריך את הרגישות הסביבתית שדורש הפרקט מעץ. ריצוף דמוי פרקט בחדר אמבטיה או במקומות אחרים מאפשר לכם ליהנות מהמראה היוקרתי והצבעים החמים של פרקט עץ, אך בלי לדאוג כל הזמן שהוא עלול להיהרס מהתנאים שאותם הוא סובל. הפיתוח הזה הוביל לשימוש נרחב בהרבה בפרקט בעיצוב של בתים וחדרים בארץ, וגם אתם יכולים ליהנות מההתקדמות הזו בעיצוב הבית שלכם, בשיפוץ או בבנייה הקרובים.

מעוניינים לשלב ריצוף מסוגנן, יפה ואיכותי בבית שלכם? מתחברים גם למראה העץ החמים? קדם קרמיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות ריצוף, חיפויים, כלים סניטריים, ארונות אמבטיה וגם מקלחונים, בדגש על איכות שאין שנייה לה. לסקירת המוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה נוסף בטלפון, צרו אתנו קשר במספר 03-6871442

צרו קשר

כתובת

שעות פתיחה

ימים א-ה 9:00-18:00

יום שישי 9:00-13:00

שבת סגור

שליחת הודעה

עיצוב ובנייה adactive

דילוג לתוכן